Skip to content

Ettevõttest

Inseneribüroo Constructo teostab kvaliteetset ehituskonstruktsioonide projekteerimist ja tootejooniste koostamist aastast 2011. Hindame avatud suhtlust ja tihedat koostööd klientidega, et tagada projekti sujuv kulgemine ning lõpptulemus, mis ületab ootusi.

Meist

Constructo OÜ on ehitusinseneribüroo, mis tegutseb aastast 2011. Meie peamine tegevusala on hoonete ja rajatiste kandekonstruktsioonide projekteerimine. Meil on kogemusi nii eramute, kortermajade, äri- ja tootmishoonete kui ka ühiskondlike hoonete projekteerimisel. Pakume ka tootejooniseid raudbetoonist ja terasest konstruktsioonielementidele. Meie koostööpartneriteks on ehitusettevõtted, betoonitehased ja arhitektuuribürood. Constructo peainsenerid kuuluvad Eesti Ehitusinseneride Liitu.

aastat kogemust
Pakume kvaliteetseid ja säästlikke ehituskonstruktsioonide lahendusi aastast 2011. Meie insenerid võtavad regulaarselt osa täiendkoolitustest, et olla kursis kehtivate standarditega, kaasaegsete ehitusmaterjalide ja lahendustega.
valminud projekti
Constructo poolt koostatud tööprojektide ja tootejooniste järgi on ehitatud hooneid Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras. Meie tellijateks on ehitusfirmad, kinnisvaraarendajad, arhitektuuribürood ja eraisikud.
Inseneribüroo Constructo Meeskond

Projekteerimise MTR nr: EEP002211

Meie meeskond

Constructo ineseneribüroo meeskond koosneb kõrgharidusega kvalifitseeritud inseneridest, kes teevad oma tööd pühendumuse ja entusiasmiga. Meie vastutavad spetsialistid Indrek ja Rando omavad kutsekvalifikatsiooni Diplomeeritud ehitusinseneri 7. taset. Constructos läheneme igale projektile professionaalselt ja tagame oma klientidele tipptasemel insenerilahendused.
Indrek Paavo

Indrek Paavo

Ehitusinsener / juhatuse liige

Indrek on projekteerimisvaldkonnas töötanud alates aastast 2004. Lisaks inseneritööle on Indrek pidanud ka projektijuhi ametit. Constructos tegeleb ta peamiselt kortermajade ja tootejoonistega seotud projektidega.

Rando Tomson

Rando Tomson

Ehitusinsener / juhatuse liige

Rando projekteerimiskogemused algavad aastast 2005. Ta on töötanud nii tehniku, projekteerija, projektijuhi kui ka müügijuhina. Randol on laialdane juhtimiskogemus, olles olnud mitme projekteerimisbüroo ja ehitusettevõtte juhatuses.

Projekteerime hubaseid kodusid ja kaasaegseid hooneid, kus inimestel on hea elada.

Alusta oma uut arendusprojekti koostöös meiega ja ehita hoone, mille üle uhke olla! Constructos läheneme igale projektile professionaalselt ja tagame oma klientidele tipptasemel insenerilahendused.

Indrek Paavo